TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Pokud vlastníte mobilní telefon s operačním systémem Android a hledáte nějaké rozptýlení, máme pro vás deset tipů na hry, které jsou zcela zdarma ke stažení z oficiálního Android Marketu. Představíme deset her a každá je svým způsobem úplně odlišná od těch dalších, takže věříme, že alespoň jedna z nabízených vás zaujme.

Angry Birds

Tato hra se jako první objevila na iPhonu a iPodu a díky právě těmto přístrojům si získala velkou popularitu. A na základě velké oblíbenosti mezi uživateli se objevila i pro smartphony s Androidem. Jedná se o hru, která je založena na fyzikálních principech, které jsou zde uplatňovány v praxi. Vaším úkolem je zlikvidovat pomocí praku, jež drží vaše postavička, bedny, pod kterými se skrývají prasata, která ukradla vejce. V současné době má tato tato hra okolo 200 úrovní a neustále přibývají nové a nové.

Live Holdem Poker Pro

Klasického zpracování pokru se dočkal také Android, tohle však nijak od ostatních verzí určené pro jiné operační systémy, nevyniká (více méně není ani v čem vynikat). Je zde možnost hrát s hráči po celém světě, kteří vlastní telefon s Androidem, ale také s uživateli Facebooku. Každým dnem získáte určitý počet volných žetonů, což vás nutí hrát stále dál a dál. Dále se můžete zúčastnit turnajů.

Solitaire

Kdo by neznal z operačního systému Windows nejznámější karetní hru jménem Solitaire. Myslím, že není třeba hru nijak zvláště představovat. Ale pro neznalé – musíte poskládat karty všech druhů (srdce, piky, káry a kříže) do vyznačeného pole od nejnižší hodnoty, tedy od esa až po nejvyšší kartu, tedy krále. Pokud se vám to podaří, stáváte se vítězem.

Angry Birds Seasons

Jedná se o vyše zmíněnou hru, která si však na základě pozitivní odezvy od uživatelů, vyžádala pokračování ve formě vánočního a halloweenského designu. Hodí se zejména do pohodové vánoční atmosféry (když Vánoce, tak se vším všudy 🙂 ).

Jewels

Kdo by neznal dneš již herní klasiku – diamanty. Vaším  úkolem je přehazovat diamanty tak, aby ve výsledku tvořily alespoň jednu řadu o třech stejných diamantech. Samozřejmě čím více stejných diamantů v jedné řadě bude, tím více bodů obdržíze. Máte na výběr ze čtyř módů – časovaný, rychlý, normální a neomezený.

Paper Toss

Možná budete tuto hru považovat za „blbinku“. Ale svojí jednoduchostí všechny velmi překvapila – vaším úkolem je zkrátka hodit papírek do koše. Čekali jste něco víc, máte smůlu, to je skutečně veškerá náplň hry.

Slice It!

Tato freewerová gameska si s sebou nese na první pohled velmi jednoduchý úkol. Musíte rozdělit přesně v polovině geometrické tvary. Ačkoli první objekty půjdou rozdělit velmi snadno, postupem času bude přituhovat a co se na první dobrou zdálo jako jednoduché, půjde s těží a slabším jedincům možná rupnou nervy.

Bubble Buster

Další legendární hra. Cílem gamesky je zlikvidovat všechny kuličky na herní ploše. To provedete dělem, které nabízí kuličky v každém tahu jinší barvy, a vy pak musíte strategicky uvažovat, kdy a zda vůbec a jak zabarvenou kuličku vystřelit, jelikož po každém tahu se herní pole posune o jednu řadu níže. Pokud vás hra chytne, můžete u ní strávit i hodiny volného času. V případě, že projdete všemi levely, můžete si vytvořit vlastní v zabudovaném editoru.

Unblock Me

Další ze série logických her, u které budete muset zapojit mozkové buňky. Úkolem hry je posunovat dřevěné kvádry tak, aby jste uvolnili cestu červenému kvádru. Zní to jednoduše, opak je však pravdou, poznáte to až dokončíte všech 1200 úrovní, které pro vás vývojáři připravili.

Sudoku Free

V Android Marketu najdete několik verzí světoznámé matematické hry Sudoku. Toto je jedna z nich, ale princip a cíl hry je u všech stejný. Cíl Sudoku je určitě všem známý, ale i tak jej v krátkosti připomenu. V každém čtverci o velikosti 3×3 políčka musí být čísla od 1 do 9. V každém řádku (9 čtverečků) a v každém sloupci (9 čtverečků) se nesmí čísla opakovat.

Aplikace pro Android lze najít také pod tagem – Android.

3 Responses to Android hry zdarma – deset populárních her ke stažení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *