TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Rádi odpovídáte na anketní otázky například pod články na webu a zároveň máte účet na sociální síti Facebook? Pokud jste odpověděli ano, máme pro Vás potěšující zprávu. Na největší sociální síti se objevila novinka, která se jmenuje Otázky.

Jak jsem již zmínil v úvodu, jde o to, že si můžete vytvořit vlastní anketu s odpověďmi a můžete ji šířit mezi své přátele a tak se o nich něco nového dozvědět. Pokud Váš přítel odpoví na určitou anketu, informace se pochopitelně objeví na vašem souhrnu novinek ze zdí a u odpovědi, kterou zvolil, se objeví jeho minimalizovaná profilová fotka.

Stejně tak jako můžete ankety vytvářet, můžete na ně samozřejmě také odpovídat. Otázky najdete na zdech vašich přátel, případně v rámci různých skupin či fanstránek. Pokud autor ankety zatrhne možnost – Kdokoli může přidávat odpovědi – můžete k položené otázce vložit vlastní odpověď.

Jelikož je tato novinka propojena s dalšími službami FB, tak při tvorbě vlastní ankety Vám Facebook nabídne možné odpovědi podle počátečních písmen. Například pokud zvolíte otázku – Jaký je tvůj nejoblíbenější herec/herečka? – a zadáte křestní jméno Steven, ihned se Vám zobrazí možné alternativy odpovědí dle fan stránek – v tomto případě se jako první zobrazí asi nejznámější akční figura Steven Segal.

5 Responses to Ankety na Facebooku – položte otázku svým přátelům

 • Roman Machek říká:

  Zdravim,
  Jde to nějak udělat aby nebyly v průběhu odpovídání vidět odpovědi ostatních uživatelů. Pokud je vidět co odpověděli ostatní jsou všichni co doposud neodpověděli ovlivněni.

  rm

 • tanea říká:

  Je možné zabránit tomu, aby ostatní uživatelé mohli přidávat odpovědi do ankety?

 • Corvin říká:

  Ahoj ja jsem asi marnej ale jak mám vytvořit anketu.Kde to na FB najdu? Děkuju za odpověď

 • Petr říká:

  Jak to Ja take nevím ja na tu anketu

 • rambo říká:

  na facebooku dříve šli běžně zakládat otázky a to hned na úvodní stránce, bylo to vepsáno u kolonky kde je běžně text „Co se vám honí hlavou?“ byla tam možnost „otázky“. Ale už je to nějakej pátek a ta možnost se tam prostě nějak vytratila…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *