TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Samostatně spustitelné RPG Assassins Creed: Brotherhood úzce navazuje na předchozí díl, respektive na hlavního hrdinu druhého dílu Ezia Auditora de Firenze, který působí v Římě, ve městě korupce a moci.

Brotherhood se odehrává po skončení druhého dílu Assassins Creed, takže Ezio nám o něco zestárl, zmoudřel a pro úspěchy v předchozím díle byl jmenován do čela řádu assasínů. V nejnovějším díle Assassins Creed se ještě více vyhrotí spory mezi templáři a assasíny. Ezio se stal legendou a templáři ho neustále pronásledují a chtějí dostat jeho hlavu za každou cenu a jednou provždy zničit celý řád assasínů.

Hra začíná v tu chvíli, kdy si užíváte se svojí láskou a v tom proletí oknem vaší vily dělová koule od dlouhověkých nepřátel – templářů v čele s Cézarem. Okamžitě dostává úkol od svého strýce, který vám sdělí, že musíte bránit město, dokud nebudou všichni obyvatelé v bezpečí. Přeskáčete pár překážek a nasedáte na koně (v nejnovějším díle budete moci cestovat s koněm i po městě) a uháníte plnou rychlostí k hradbám. Na hradbách je k dispozici dělo, kterého se ihned ujímáte a začínáte pálit po nepřátelských dělech a obléhací věžích.

Po zničení dvou obléhací věžích vám oznámí, že vesničasné jsou v bezpečí a v tento moment se kamera hry přemístí na protější hradby, kde vidíte, že nepřátelští vojáci přelezli opevnění a vy je musíte odrazit. Autoři hry pozměnili systém boje, ve kterém je odměněn ten, kdo zaútočí jako první a rychleji. Hráč může také nově zabíjet rychleji více nepřátel pomocí všelijakých komb. Nepřátelská umělá inteligence je také na vyšší úrovni a vojáci jsou o něco agresivnější a budou útočit stejně jako Ezio najednou. Váš hrdina může používat více zbraní zároveň, například jednoho vojáka probodnete kordem a druhého zastřelíte pistolí.

Templáři v čele s Eziovým největším nepřítelem – Cézarem prorazí hlavní bránu města a následuje filmová scénka, ve které Cézar zastřelí Eziova strýce Maria…. Začíná válka, která vás zavede do středu samotného města Řím, který je pod nadvládou Borgia ve strašném stavu – lid hladoví a bojí se svého pána. Porazit zkorumpované vedení bude opravdu složité a bude vyžadovat nejenom sílu a dovedenosti, ale také vůdčí schopnosti, kdy musíte vést a učit lid.

Assassins Creed: Brotherhood vyjde v České republice s českými titulkami pro platformu PC 18. března 2011.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *