TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Pokud si plánujete pořídit některý z produktů brněnské společnosti AVG Technologies – AVG Internet Security 2011, AVG Anti-Virus 2011 nebo PC Tune Up a zároveň máte doma či v kanceláři více počítačů, určitě doporučuji využít nabídky, která se dnes objevila a díky ní můžete nakoupit licenci pro tři počítače za cenu jedné. Speciální akce je platná od února.

Nabídka je určena pro všechny klíčové produkty společnosti AVG Technologies, které jsou vyjmenovány výše. Jedná se o to, že můžete nakoupit jednoroční licenci pro tři počítače za cenu jedné. Tato nabídka je určena výhradně pro živnostníky a domácí uživatele a platí do 15. dubna 2011. Díky této nabídce můžete ušetřit v případě koupi antiviru od AVG až 630,- Kč.

A nyní se podívejte jaké by měly být koncové ceny pro následující produkty za jednoroční licenci pro tři počítače :

  • AVG Anti-virus 2011 – 860,- Kč
  • AVG Internet Security 2011 – 1 360,- Kč
  • AVG PC TuneUp 2011 – 740,- Kč

AVG Internet Security 2011 obsahuje všechno pro dokonalé zabezpečení vašeho počítače – antivir, antispyware a firewall. Zahrnuje vylepšenou ochranu při surfování na webu a také ochranu na sociálních sítích.

PC Tuneup 2011 je novinkou v portfoliu produktů společnosti AVG Technologies a tento program má za úkol optimalizovat systém za účelem zvýšení rychlosti a reakcí ve Windows.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *