TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Vývojářský tým Crytek, který má na svědomí první díl Crysis a nyní dokončuje jeho pokračování přichází u druhého dílu s novinkou – poprvé se akční hra z jejich dílny nebude odehrávat v džungli. Crysis 2 je tedy první hrou tohoto týmu, která se bude odehrávat ve městě a to v srdci všech měst v New Yorku a vaším úkolem bude si poradit s invazí nepřátel útočících na střed tohoto velkoměsta. Přechod do městského prostředí je tedy největší změnou Crysis 2. Nové herní prostředí – New York dokonale testuje nové možnosti třetí generace Cryenginu, jenž má posunout grafiku na počitačích zase o kus dál.

Nano oblek, který se stal v jedničce nepostradatelným pomocníkem při plnění všelijakých misí bude mít různorodější možnosti využití, které jsou přizpůsobené městskému prostředí plných mrakodrapů. Nano oblek hraje také důležitou roli u multiplayeru. Čeká na Vás například vylepšení – jeden z modulů zcela ztiší zvuk vašich kroků a jiný obarví trajektorii nepřátelských střel a granátů, aby jste nepřítele mohli snáze odhalit.

Crytek také sází na multiplayer, který bude obsahovat 6 herních módů, řadu pečlivě navržených map a nyní již samozřejmé vylepšování zbraní a brnění a získávání zkušeností z bojů, za které si budete moci vylepšovat schopnosti háče, tento mód se téměř se vším slučuje s multiplayerem z akční legendy Call of Duty.

Crysis 2 podle dostupných informací vyjde 2. března 2011 pro PC, Xbox 360 a Playstation 3.

Pokud jste věrní fanoušci prvního dílu Crysis a nemůžete se dočkat druhého dílu je pro Vás na serveru Youtube k dispozici video z hraní demoverze Crysis 2 :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *