TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Facebook na své tiskové konferenci představil novou emailovou službu. Nejedná se však pouze o email, Facebook hodlá spojit všechny komunikační kanály, jako je chat, SMS a e-maily v jeden.

facebook tedy bude chtít v blízké budoucnosti propojit všechny komunikační kanály v jeden. V praxi to znamená, že všechny služby budou úzce spjaty a veškeré konverzace z jakéhokoli kanálu budou zaznamenávány, z toho vyplývá, že uživatel bude kdykoli moct navázat na předešlou konverzaci z kanálu, který bude mít právě k dispozici nebo se kterým bude chtít pracovat v danou chvíli.

Facebook vytvořil pro své uživatele emailovou schránku. Bude chtít docílit toho, aby většina uživatelů přešla ze současných schránek na tu novou „facebookovou“, jehož koncovka bude @facebook.com. Facebook stejně jako všechny své ostatní služby bude i tuto spouštět postupně – trvat by to mělo až několik měsíců. FB email má v sobě zabudováno „inteligentní třídění“, bude tedy emaily třídit podle důležitosti. Například email od Vaší manželky nebo matky bude mít větší váhu, než reklamní sdělení, případně zpráva od člověka, se kterým dlouhou dobu nekomunikujete. Služba aktuálně podporuje technologii Jabber/XMMP, ale do budoucna by měla podporovat také IMAP.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *