TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg získal ocenění osoba roku od britského deníku Time, současně je nejmladším miliardářem na planetě. Facebook je největší sociální síť, zajišťuje spojení mezi 500 miliony lidmi po celém světě. Rychlý růst Facebooku je evidentní a nyní se stává třetí nejnavštěvovanější stránkou světa, a přebral tak pozici internetovému vyhledávači Yahoo.

Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg

Podle údajů comScore zaznamenal Facebook v listopadu 2010 648 milionů unikatních návštěvníků z celého světa, zatímco ve stejném období Yahoo navštívilo „pouze“ 630 milionů unikátů. V předchozím měsíci, v říjnu, na tom byly Facebook a Yahoo s počtem návštěv stejně – oba weby navštívilo 633 milionů lidí.

facebook v současné době drží na poli internetových stránek třetí pozici, je hned za Microsoftem, který získal 869 milionů návštěvníků na celém světě. První příčku obsadil internetový vyhledávač Google, který zaznamenal 970 milionů návštěv.

Facebok se velice rychle rozrůstá a každý měsíc se mu daří získat více návštěvníků než konkurenci. Nemusí to dlouho trvat a Facebook se stane nejnavštěvovanější internetovou stránkou světa. Této teorii nahrává i fakt, že již nyní je v některých státech Facebook webem číslo jedna.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *