TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Pokud patříte mezi jedince, kteří nahradili léta používaného internetového kecálka (ICQ, Skype) chatem na Facebooku, může pro vás být zajímavý tip na dnešní aplikaci. Sociální síť Facebook totiž přišla s vlastním klientem pro Windows, ze kterého je možné ovládat FB chat.

Facebook Messeneger je velmi jednoduchá a hardwarově nenáročná aplikace. Prioritou této aplikace je komunikace pomocí FB chatu. Dále pomocí ní můžete potvrzovat žádosti o přátelství. K dispozici je i záložka zprávy, ovšem pokud na některou kliknete, otevřete se v internetovém prohlížeči.

Facebook Messenger je (prozatím) bez otravných reklam, což se o ICQ rozhodně říct nedá.

Facebook Messenger je (prozatím) bez otravných reklam, což se o ICQ rozhodně říct nedá.

Samotný chat obsahuje stejné možnosti jaké jsou k dispozici při použití Facebook chatu ve webovém prohlížeči. Můžete si změnit stav na neviditelný, kdy tedy budete pro vaše přátele off-line. Pokaždé když vám přijde nová zpráva, aplikace na ní upozorní zvukem, který lze deaktivovat. Lze se také úplně odhlásit a přihlásit se pod jiným FB účtem.

Minimálně objemnou aplikaci je možné stáhnout zde. V případě, že budete aplikaci stahovat v tu chvíli, kdy budete přihlášeni ke svému FB účtu, Facebook Messenger se po nainstalování automaticky spáruje s vaším účtem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *