TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Tentokrát tu máme dobrou zprávu pro fanoušky legendárního fotbalového simulátoru. Dnes totiž vyšla demoverze hry FIFA 2012 pro herní platformu PC, Xbox 360 a Playstation 3.

Demo zabalené v archivu o velikosti 1,5GB můžete stahovat přímo z tohoto odkazu. V této herní ukázce se vám naskytne možnost kopat za proslulé týmy jako je Arsenal, Manchester City, AC Milán, Borussia Dortmund, Marseille a Barcelona. Demoverze je omezena tím, že jedna polovina zápasu se hraje tři minuty reálného času.

Finální verze hry vyjde 27. září letošního roku. Hráči, kteří se přihlásili do programu EA Sports, budou moci hrát plnou verzi FIFY 12 pro Xbox 360 o tři dny dříve než dojde k oficiálnímu uvedení hry na celosvětový trh.

FIFA 12 pro PC je revoluční v tom smyslu, že je postavena na stejném enginu a obsahuje stejné vlastnosti jako její bratři z herních konzolí. FIFA 12 nabídne lepší animace a fyziku ve srovnání s předchozími díly. Přibyla online funkce, která umožňuje hráčům sledovat vlastní skóre v celosvětovém žebříčku a porovnávat jej s ostatními hráči.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *