TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Populární internetový prohlížeč Google Chrome je znám především díky vysoké frekvenci vydávání nových verzí. Nejnovější devátá verze s sebou přináší několik zásadních novinek – WebGL, Chrome Instant a Chrome Web Store.

Jak jsem zmínil již v titulky – vývoj Google Chrome jde neskutečně rychle, a tak se můžeme těšit z právě dokončené deváté verze Google Chromu. Mezi výrazné novinky patří nová technologie WebGL, která přináší rychlejší zobrazování grafiky, můžete také za pomoci WebGl zobrazovat 3D efekty bez nutnosti instalování dalšího softwaru. Tato technologie se má objevit také ve Firefoxu 4.

Další novinkou je Chrome Instant, jedná se o schopnost, která umožňuje prohlížeči načíst dopředu často navštěvované stránky ještě při zadávání URL adresy.

Chrome Web Store je nyní otevřen pro všechny uživatele po celých Spojených státech. Web Store je zaintegrován přímo v internetovém prohlížeči na nové kartě společně se dvěma dalšími ukázkovými weby. Pokud obchod nebude využíván položka automaticky po nějaké době zmizí.

Google Chrome je velmi populárním prohlížečem a může se pyšnit nejrychleji rostoucím podílem na trhu, který již nyní  přesahuje deset procent. Nejnovější verzi Google Chromu můžete stahovat vždy z oficiálních stránek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *