TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Před dvěma týdny byl na světový i evropský trh vypuštěn internetový prohlížeč Internet Explorer 9 od Microsoftu. Přináší s sebou mnoho nových funkcí a příjemnější a hlavně přehlednější uživatelské prostředí, což je také důvodem, proč se stává mezi uživateli rychle oblíbeným.

Logo nejnovější verze internetového prohlížeče od Microsoftu.

Logo nejnovější verze internetového prohlížeče od Microsoftu.

Samotný Microsoft je s výsledky na trhu internetových prohlížečů jistě spokojen. Poslední vydané verze Internetu Exploreru se staly mezi uživateli synonymem pro špatný prohlížeč. IE 9 však tuto situaci mění a získává si na svoji stranu stále více příznivců. Internet Explorer 9 totiž v celosvětovém měřítku používá již 3,6 % uživatelů, kteří mají na svém počítači nainstalovaná Windows 7.

Podle nezávislé měřící agentury Net Applications za měsíc březen IE 9 zvýšil svůj podíl na 3,6% u uživatelů Sedmiček. Podle vývojářů z Microsoftu totiž kombinace Windows 7 a IE 9 je nejlepší volbou pro domácí uživatele, jenž si prohlížejí webové stránky, ale také pro webové vývojáře a programátory internetových stránek.

Dále jsme se dozvěděli, že IE 9 zvyšuje svůj podíl pětkrát rychleji, než tomu bylo za stejné časové období u předchozí verze – u IE 8. V poslední době zaznamenal Internet Explorer celosvětově prudký pokles svého podílu na celosvětovém trhu. To má však zvrátit nejnovější verze – IE 9, která zatím pro Microsoft vypadá nadějně a nechybí ani možnost, že se vrátí ztracení příznivci Internetu Exploreru.

One Response to Internet Explorer 9: je pětkrát rychleji přijímám než IE 8

  • Miroslav Vrabel říká:

    Prosím tímto o znovu nastolení původní titulní stránky na na mém webu. K nastolení došlo omylem a bylo zapříčiněno prodělanou mozkovou příhodou. Nevím si s tím poradit a vzhledem i k mému věku / 71 let /prosím o nastavení původního stavu. Předem Vám přátele tímto vřele děkuji za pochopení a zároveň přeji pevné zdraví.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *