TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Ač se zdá na první pohled tato věc primitivní a myslíte si, že tento článek je zbytečný, tak vězte, že spousty lidí právě toto neví a hledají na internetu návod jak nastavit domovskou stránku ve svém prohlížeči. Svědčí o tom i velmi časté dotazy na největších internetových vyhledávačích v rámci České republiky, tedy na Googlu a Seznamu. A právě pro Vás – laiky – je dnešní návod určen.

Tento návod se bude vztahovat k nejnovější verzi Firefoxu, k dnešnímu dni se jedná o verzi číslo 4.0.1. Následující instrukce však budou platit pro celou čtvrtou řadu Firefoxu a nebudou příliš odlišné od trojkové série Firefoxu, ale tam už lze nějaké drobné odchylky postřehnout.

Po krátkém úvodu můžeme konečně přejít k samotnému návodu o pár krocích :

1. Po spuštění Firefoxu vyberte z horní kontextové nabídky možnost Nástroje

2. Pokračujte kliknutím na volbu Možnosti

3. Zde přejděte do záložky Obecné

4. A nyní už jsme se dostali k samotné volbě Domovské stránky. Do textového pole napíšete webovou stránku, která se vám bude zobrazovat po spuštění prohlížeče. Napište ji ve formě –  www.suprklikacky.cz

5. Nastavení potvrdíte stiskem tlačítka OK

6. A teď si můžete vyzkoušet, zda jste domovskou stránku nastavili správně. Vypněte prohlížeč a znovu jej zapněte. Pokud jste domovskou adresu zadali správně a řádně jste potvrdili nastavení, tak se vám po spuštění prohlížeče zobrazila jako úvodní

Pokud se Vám návod líbil, nebo naopak jste na něm schledali mouchy, dejte nám prosím vědět do komentářů pod tímto návodem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *