TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Každý z nás zaznamenal již několik dnů omývaný incident, kdy vlivný pražský lobista Roman Janoušek naboural do auta ženy vietnamského původu, kterou následně srazil a od nehody ujel. Poté co jej policisté zadrželi při útěku parkem, mohli jsme vidět kromě jeho luxusního SUV Porsche Cayenne, také jeho přepychový mobilní telefon.

Právě dnes přišel s informací o Janouškově telefonu deník MF Dnes. Bylo zjištěno, že jde o luxusní model Constellation Quest, který pochází z dílny společnosti Vertu. Vertu byla založena v roce 1998 finským výrobcem telefonů Nokií.

Firma podle přání  klientů vyrábí telefony nejčastěji ze zlata a klidně si můžete nechat tělo telefonu posázet broušenými diamanty. Nachystejte si sumu v řádu stovek tisíc korun, nejlevnější modely začínají na částce 100 tisíc, nejdražší pak stojí klidně i přes milion korun.

V České republice můžete značku najít na Pařížské ulici v Praze. Roční obrat Vertu se podle odhadů pohybuje mezi 200 a 300 miliony eur. Firma každoročně prodá 30 tisíc luxusních telefonů na trzích po celém světě. Poslední dobou se šíří spekulace, že Nokia se chystá Vertu prodat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *