TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Před dvěma dny jsme upozornili na vydání nové verze operačního systému od Applu – Mac OS X Lion. Přináší s sebou 250 inovací a novinek. Apple má mnoho fanoušků, kteří touží po aktualizace na novou verzi systému a instalují si ji ihned po vypuštění na trh. Podle tiskové zprávy se již upgrade dočkal milionu stažení za první den dostupnosti v Mac App Store. Jde o nejrychleji se prodávající Mac OS X v historii.

Mac OS X Lion

Mac OS X Lion

Philip Schiller, viceprezident pro marketing Applu, v tiskové zprávě uvedl : ,,Mac OS X Lion měl zaděláno na výborný start, uživatelské a komerční recenze byly fantastické. Lion je obrovský skok vpřed a není to jen inovovanými funkcemi, ale také jednoduchostí se kterou aktualizace probíhá.“

Prozatím je možné upgrade z Mac OS X 10.6 Snow Leopard provést pouze prostřednictví online obchodu Mac App Store. Fyzické médium se na pultech obchodů objeví až v srpnu, kdy Apple začne prodávat USB flashky, které obsahují aktualizaci na Mac OS X Lion. Ale cena za USB flashku bude 69 dolarů, což je dvojnásobek ceny, kterou zaplatíte za upgrade skrze Mac App Store.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *