TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Dnes bylo do světa konečně vypuštěno očekávané DLC k Mafii 2 – Joe’s Adventures ve verzi pro PC, X360 a PS3, ve kterém hrajete za Joea v období, kdy jeho nejlepší kamarád Vito sedí ve vězení.

Zatím se přídavek neobjevil na Steamu pro Českou Republiku a podle informací není dostupný i pro některé další evropské státy. Bohužel, bližší informace, které by danou situaci vysvětlovali, zatím nemáme k dispozici.
Jakmile se dozvíme nějaké novinky, budeme Vás neprodleně informovat. Zatím nezbývá nic jiného, než vyčkávat.

Volnou chvíli si můžete zkrátit novým videem ze hry :

AKTUALIZACE 27.11.2010 – komunitní manažerka  2K Games se konečně vyjádřila k vydání nejnovějšího DLC do Mafie 2, které se doposud na Steamu pro Českou republiku neobjevilo ke stažení, přestože ve zbytku světa je již několik dní dostupné. Nové informace se od ní nedozvíme.
“Joe’s Adventures nyní není dostupné na Steamu v České republice. Zatím neznám datum vydání, ale jakmile získám více informací, budu vás informovat.”

AKTUALIZACE 3.12.2010 – Mafia II Joe’s Adventures se odkládá na 9. prosince. Podle herního serveru Eurogamer.cz nemůže za několika denní zpoždění Cenega, nýbrž Take-Two, které jednoduše nestíhá. Mimo jiné server vydal recenzi, ve kterém si hra odnesla pozitivní hodnocení.

AKTUALIZACE 9.12.2010 – Na českém Steamu se konečně objevila ke stažení PC verze DLC Joe’s Adventures, nejnovější přídavek do Mafie II si můžete zakoupit za zhruba 200,-Kč.  Xbox-ová verze byla odložena na leden příštího roku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *