TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

V pátek se na placené službě určené zejména vývojářům MSDN objevila česká verze kancelářského balíku Microsoft Office 2013. K dispozici jsou také lokalizační balíčky, které lze použít pro stávající anglické instalace Office 2013.

Na základě toho se můžeme domnívat, že se nové Office 2013 již brzy začnou prodávat na tuzemském trhu. Podle dosavadních zpráv zahraničních médií se Office 2013 začne v USA prodávat v úterý, 29. ledna.

Microsoft Office 2013 přináší zejména vizuální změny související s uzpůsobením pro dotykové displeje, funkčně byl pouze nepatrně obohacen o nové prvky a dočkal se spíše vylepšení stávajících vlastností. Ani Office 2013 samozřejmě neminula integrace cloudového úložiště – SkyDrive a nově se můžete přihlásit pod svým účtem a mezi počítači tak přenášet nastavení a vlastní dokumenty uložené na SkyDrivu.

Velkou novinkou však bude cenová politika a s tím související nové předplatné na určitou dobu. Microsoft již nebude prvořadě nabízet krabicovou verzi Office 2013, ale uživatele se bude snažit nalákat na jednoroční předplatné, které bude pochopitelně zahrnovat desktopové aplikace (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote a další).

V současné době můžete bezplatně stahovat testovací verzi Office 2013 Customer Preview.

2 Responses to Microsoft Office 2013 v české verzi na MSDN

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *