TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Nepsaným pravidlem se stalo, že Microsoft pro své produkty vydává každé druhé úterý v měsíci aktualizace. Nebudete tomu jinak ani zítra, kdy přijde se třemi záplatami pro systém Windows i jeho serverové varianty, z nichž jedna je označena jako kritická a jedna aktualizace je určena také pro kancelářský balík Office 2003.

Aktualizace vyjdou 12. července 2011 a nainstalují se prostřednictvím Microsoft (Windows) Update za předpokladu, že máte tuto aktualizační službu aktivovanou. Zkontrolovat to můžete v rámci „Ovládacích panelů“ na záložce „Windows Update“, kde přejdete do nastavení a tam lze určit do jaké míry má být služba automatická.

V předchozím měsíci, tedy v červnu, Microsoft vypustil 16 aktualizací pro své produkty, což je ve srovnání s aktuálním měsícem, vysoké číslo. To může svědčit o tom, že Microsoft za minulý měsíc odhalil více bezpečnostních děr než za červenec. Na druhou stranu je třeba podotknout, že operační systém může být v současné době natolik bezpečný, že žádné další chyby v rámci bezpečnosti systému nejsou (pochybuji, vždycky se nějaká děravá skulinka v systému objeví).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *