TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Začátkem roku vývojáři internetového prohlížeče Mozilla Firefox avizovali, že chtějí vydávat kulaté verze svého webbrowseru častěji než doposud a tímto krokem by tak rádi srovnali tempo s Google Chrome, který nedávno vyšel ve třinácté verzi.

Namísto několika měsíčních prodlev mezi jednotlivými kulatými verzemi se dočkáme vydávání Firefoxu 6 a Firefoxu 7 s odstupem několika málo týdnů. Firefox 6 má podle posledních zpráv vyjít příští týden v úterý.

Přinese s sebou významnou novinku, kterou může jedním okem postřehnout i běžný uživatel. Jde o inovovaný správce stahování (download manager), který bude umístěn v rámci Firefoxu a nebude se spouštět v samostatném okně jako doposud. Více novinek naleznete na oficiálních stránkách.

Vývojáři slibují, že každá nová verze jejich prohlížeče si alokuje z paměti počítače (RAMky) o mnoho méně procent v porovnání s předchozí vydanou verzí. Firefox 7 má oproti svému předchůdci ušetřit až 50%MB paměti. To se může výrazně projevit na rychlosti startu prohlížeče.

AKTUALIZACE : Finální verze ke stažení.

One Response to Mozilla Firefox 6 vyjde příští týden, vývojáři již nyní pracují na Firefoxu 7

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *