TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Pro webmastery je velmi důležité porovnávat, jak se jejich projekt zobrazuje v různých verzích internetového prohlížeče. Můžete porovnávat, jak se dané funkce či efekty na určité webové stránce zobrazují v Internetu Exploreru 6, 7, 8, a to dokonce na dvou systémech Windows XP, a nebo na Windows Vista.

A to všechno díky Microsoftu, který právě pro tyto účely dnes zpřístupnil obrazy disku s IE 6, IE 7 nebo IE 8, kde jsou jednotlivé verze internetového prohlížeče nainstalovány na Windows XP nebo Windows Vistě. Jedná se o obrazy disku ve formátu .VDH, který můžete načíst jako pevný disk ve virtualizačním nástroji od Microsoftu s názvem Virtual PC (ke stažení zde).

Tuto speciální licenci Windows XP s nainstalovým Service Packem 3 můžete používat až do 18. května, Windows Vista bez jediného Service Packu si můžete užívat 90 dnů od prvního spuštění. Microsoft tedy nabízí ke stažení – Windows XP SP3 s Internet Explorerem 6, Windows XP SP3 s IE 7, Windows XP SP3 s IE 8. Windows Vista je taktéž ke stažení s IE6, IE7 nebo IE8.

Windows Vista spuštěná ve virtualizačním nástroji Virtual PC od Microsoftu

Windows Vista spuštěná ve virtualizačním nástroji Virtual PC od Microsoftu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *