TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

PR článek Jste unavení z řešení problémů Vašeho počítače? Či hůř, všech možných i nemožných IT obtíží všech okolo? Potřebujete pauzu od instalací, hardwaru, softwaru, optimalizací,… A přitom nemáte dost času jít ven, nebo už jste si přece jen na svůj počítačový svět tak zvykli, že se Vám ani nechce? Pak tu máme řešení.

Odreagujte se, vypněte a pobavte se online hrami na herních webech jako je Jogo.cz, nebo Raketka.cz. Najdete tu hry na celé deštivé odpoledne, ale i pro malou pauzu, mezi dvěma pracovními úkoly. Nemusíte se nikam přihlašovat, nic stahovat, jednoduše navštívíte stránky s pěknou grafikou a ve velice příjemném a přehledném menu si najdete tu hru, na kterou máte zrovna náladu.

A výběr je opravdu široký. Od her pro nejmenší, přes všechny možné farmářské a strategické hry, až po střílečky, závody v autech, nebo brutální hry. Na své si přijde opravdu každý, protože kategorií, do kterých jsou tyhle superhry přehledně rozděleny, je opravdu hodně. Můžete se vžít do vojáků různých válek, ověřit si svůj postřeh a rychlost, trénovat řidičské dovednosti, sportovně se vyžít v teple svého domova (nebo kanceláře), zastřílet si a podívat se do vesmíru. Ale také máte možnost zkusit si vést nejrůznější podniky, potrápit své mozkové závity, nebo nasát v této době pravou vánoční atmosféru.V široké nabídce her najdete i takovou, která jistě popustí ventil Vašemu případnému rozčilení. Budete si v ní totiž moct do počítače pořádně praštit a třeba ho i celý rozbít.

Všechny hry potom mají kromě jednoduchého, klasického náhledového obrázku i možnost podívat se na krátké prezentační video, na které v seznamu her stačí najet myškou a hned víte, jestli Vás hra bude bavit, nebo si raději vyberete jinou. Ve výběru Vám může pomoci funkce řazení her podle jejich oblíbenosti u ostatních návštěvníků, podle jejich hodnocení, případně stáří na webu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *