TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Microsoft oznámil, že od nynějška bude dostupný internetový Office pro všechny české uživatele. Bude k dispozici zdarma pro majitele edicí Microsoft Office 2010, ale také nově pro uživatele služeb Windows Live.

Microsoft Office Web Apps je odlehčenou verzí stolního kancelářského balíku Microsoft Office 2010, která je k dispozici online na webu. Obsahuje stejně jako Office 2010 známé aplikace – Word, Excel, PowerPoint a OneNote a pomocí této služby můžete vytvářet, upravovat a prohlížet soubory přímo na webu bez nutnosti instalace dalšího softwaru. Vytvořené dokumenty si pak můžete uložit na  25GB internetový úložný disk – SkyDrive, který je součástí Office Web Apps.

Online Excel

Microsoft Office Web Apps - online Microsoft Excel

Office Web Apps je také úzce spjat s internetovou poštou Hotmail a tak můžete otevírat přílohy v mailech pomocí jedné z aplikací, kterou obsahuje online Office. Hotmail je plně integrován do prostředí Office Web Apps a můžete tak přímo posílat maily s přílohami až do velikosti 50MB, které vytvoříte právě v tomto Officu. Hotmail má vysoce účinný antispamový filtr, umožňuje správu více účtů, lze importovat zprávy a kontakty z ostatních emailových účtů a sociálních sítích.

Funkce, kterými internetová verze Officu disponuje, jsou popsány ve zkratce v článku, který byl na webu publikován při oficiálním spuštění této služby Microsoftem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *