TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Goodgame Studio nabízí kvalitní a velmi populární online hříčky. Pokud si chcete každodenně odpočinout u nějaké jednoduché hry, nabízí se několik povedených titulů od tohoto vývojářského studia. Z nabízených žánrů si určitě vybere každý.

Rádi byste se virtuálně stali gangsterem a loupili a přepadávali a zneškodňovali  nepohodlné lidi. Do role mafiána, který začíná jako řadový poslíček se postupně díky plnění úkolů pro mafiánské bosse vypracovává stále do vyšších pater a dostává se mezi gangsterskou elitu, se vžijete ve hře Goodgame Mafia. Za plnění úkolů budete inkasovat kromě bodů prestiže také peníze, za které si budete kupovat lepší vybavení a zbraně, které vám dopomůžou na samotný vrchol mafiánské hierarchie.

Máte rádi přírodu a české zemědělce? Zkuste si bez státních dotací vybudovat vydělávající farmu. Z napůl rozpadlé farmy, kterou vaše postava získá jako dědictví po zesnulém strýci, musíte vybudovat kolosální a prosperující statek. Funguje zde realistický model, kdy zasadíte plodiny do půdy, které po sklizení zpracujete na další produkty a ty následně prodáte na zdejším tržišti. Jakmile se seznámíte s půdou a budete mít na skladě dost plodin, můžete začít chovat zvířata. To všechno a ještě více můžete vyzkoušet díky Big Farm Goodgame.

Vždycky vás při sledování pokerových zápasů v televizi svrběly prsty na ruce a již několikrát jste si říkali, že byste si rádi na vlastní pěst vyzkoušeli skutečný poker. Pokud nechcete do hry vstoupit se skutečnými penězi, je tady mezičlánek ve formě Goodgame Poker, který nabízí vylepšený Texas Holdem Poker s virtuální měnou. Ve hře funguje interakce s okolím a můžete se přátelit a domlouvat na strategii se svými přáteli. V Goodgame Poker nechybí ani aktuální žebříček nejlepších hráčů.

Další gameska bude oddechová v pravém slova smyslu. V onlinovce Goodgame Disco (jak již název napovídá) budete provozovat vlastní klub, kde budete pravidelně pořádat diskotéky pro všechny věkové kategorie. Do jaké míry budete se svou diskotékou ve městě úspěšní, záleží jen a jen na vás a vašich schopnostech a dovednostech. Musíte ve správný okamžik zachytit trend a tím směrem váš podnik ubírat, abyste přilákali potenciální pravidelné návštěvníky, které na místě proměníte v ranec peněz. Utržené peníze pak budete reinvestovat do firmy a nakupovat novou audio-video techniku a nejrůznější ozdobné předměty a spousty dalších věcí.

Nesmím zapomenout ani na nejpopulárnější bezplatnou strategickou hru z období raného středověku Goodgame Empire, kde za odměnu za pomoc svému blízkému příteli v boji proti nepřátelským barbarům získáte vlastní hrad s přilehlými hospodářskými územími. Pokud znáte v ČR velmi oblíbené Divoké Kmeny, dalo by se s ním Goodgame Empire do velké míry srovnat, ale přeci existují rozdíly, a právě díky nim stojí hra za registraci a vyzkoušení.

Dnes poslední představená hra potěší všechny, kteří si někdy přáli provozovat vlastní kavárnu. Na začátku Goodgame café dostanete k dispozici malou budovu na okraji města, která bude zařízena velmi skromně a budete se muset velmi otáčet, abyste z vašeho podniku vytřískaly co nejvíce peněz a zároveň uspokojily všechny návštěvníky. Hlavní náplní hry je jídlo a vše co s ním souvisí. Pro své zákazníky budete vařit nejrůznější pokrmy (čím vyšší level – tím dražší zato kvalitnější) a inkasovat za ně virtuální peníze, které v pozdější fázi hry můžete použít pro rozšíření kavárny, nákup nového vybavení do kuchyně nebo samotné restaurace.

2 Responses to Pobavte se s online hrami od Goodgame Studio

  • jan říká:

    Dobrý den.

    Hraji na vaši strance ( goodgame poker )Od včerejška se nemohu do hry dostat.Píše mi že účet byl deaktivován.Co se stalo.Děkuji za odpověd.

    Zuština

  • Martina Výkrutová říká:

    Zdravim.Jsem vzteky bez sebe,uz nekolikrat se mi stalo,ze jsem byla jasny vyherce a presto jsem nevyhrala.Naposledy ted-mela jsem tri K a vyhral to hrac se tremi petkami.Jak je tohle mozne?!!!!!Co to mate za program?Mate snad vytipovane hrace-chudaky?Vim,ze nejsem sama,komu se toto deje.Dekuji za vysvetlujici odpoved.M.V.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *