TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Na 14. března Microsoft plánuje uspořádat konferenci s tiskovkou, která má být spojena s „oslavou krásy webu“, což je reklamní slogan pro internetový prohlížeč IE9. Na oficiálních stránkách Microsoftu je k dispozici pozvánka na zmíněnou akci, která se bude konat v texaském Austinu.

Interner Explorer 9 se v současnosti nachází ve fázi Release Candidate, což je poslední verze před vydáním té finální. Microsoft uvedl, že IE9 má přijít s mnoha vylepšeními, mezi nejvýraznější novinky patří dvě funkce, které budou blokovat nežádoucí obsah (více informací zde).

Že bude na konferenci v Austinu 14. března představena právě finální verze Internetu Exploreru 9 je velmi pravděpodobná a jelikož jde o jedinou Microsoftem avizovanou věc, která má být v nejbližší době představena, je to téměř jisté, že na tiskové konferenci bude opravdu uvedena. Microsoft volil stejnou cestu i při vydání IE 9 RC verze, která byla taktéž představena na konferenci, ale s jedinou vyjímkou, nebylo to v Austinu, nýbrž v San Francisku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *