TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Přestože se Microsoft nyní soustředí hlavně na odladění nejnovější verze kanceláře Microsoft Office 2013 (resp. jeho odnož předplatného Office 365), tak starší verze ještě pohřbena ze strany výrobce rozhodně nebude. Pro kancelářský balík Microsoft Office 2010 totiž vyjde majoritní aktualizace – Service Pack 2.

Microsoft v uplynulých hodinách uvolnil betaverzi ke stažení. Pro její řádné stažení je nutné se přihlásit pomocí Live účtu. K dispozici je ve dvou variantách, pro 32 i 64-bitové Office 2010. Podle oficiální zprávy bude druhý servisní balíček obsahovat záplaty na potenciální bezpečnostní díry a uživatelům přinese lepší výkon a vyšší stabilitu, dále vylepšenou kompatibilitu s nejnovějšími Windows 8.

Kdy se začne distribuovat finální verze Service Packu 2 není vůbec známo.

Nemůžu si ale odpustit poznámku, že nechápu logiku Microsoftu. Pro Windows 7 již Service Pack 2 nevyjde, tím si chce Microsoft zajistit vyšší prodeje Osmiček. Stejný postup bych očekával i v případě starší verze kancelářského balíku, opak je ale pravdou. Ve firmách totiž servisní balíčky fungují jako psychologické faktory pro zachování stávajících instalací softwaru, protože to na první pohled vypadá, že je stále aktuální a v nejlepší kondici.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *