TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Microsoft definitivně dokončil vývoj kontroverzního nástupce Windows 7. Ve středu, 15. srpna, uvolnil ke stažení finální produkt předplatitelům služeb MSDN a Technet. K dispozici je samozřejmě i česká verze. Microsoft ale nezapomněl ani na běžné smrtelníky, kterým poskytl možnost stáhnout 90denní zkušební verzi podnikových Windows 8 Enterprise.

Tato verze Windows 8, určená pro velké společnosti, obsahuje všechny pokročilé funkce a nástroje, které najdeme také v nejvyšší maloobchodní edici Windows 8 Pro, na kterou mimochodem budeme moci přejít za velmi výhodných podmínek prostřednictvím nabízených upgradů. Mezi ně patří šifrovací nástroj BitLocker, připojení na (podnikovou) doménu nebo třeba napojení na Hyper-V jako klient.

Windows 8 Enterprise můžete stahovat jak v 32-bitové tak 64-bitové podobě. Výchozím jazykem je angličtina, ale pomocí jazykových balíčků je možné prostředí systému plně lokalizovat do češtiny. Před stažením ISO souboru s instalačními soubory systému je nezbytné se přihlásit k Microsoft ID (Live účet) a vyplnit registrační formulář.

Nyní mimo hlavní téma tohoto příspěvku. Některým jedincům stále vadí Metro a proto se na Internetu objevily tipy, jak zamezit jeho automatickému spouštění po přihlášení do systému. Tip najdete pod tímto odkazem. Přesunul jsem z části aktivity o Windows 8 na nový web na doméně win8.cz, proto jej prosím taktéž sledujte.

3 Responses to Stahujte zkušební verzi Windows 8 Enterprise

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *