TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Včera jsem čtenáře SUPRklikacky.cz informoval o dokončení vývoje Windows 8. O několik hodin později se tato verze prozatím výhradně určená pouze OEM partnerům Microsoftu (výrobci počítačů a hardwaru) objevila na torrentech. V současné době je k dispozici ke stažení i na warezových download serverech.

Jedná se o podnikovou verzi Windows 8 Enterprise N. Ono „N“ značí speciální edici operačního systému, která z vůle Evropské komise neobsahuje multimediální přehrávač Windows Media Player. Tento legendární přehrávač videí a hudby lze stáhnout z Internetu a ručně do systému doinstalovat.

Finální verze Windows 8 (RTM) byla dokončena a unikla z Microsoftu na warez servery.

Finální verze Windows 8 (RTM) byla dokončena a unikla z Microsoftu na warez servery.

Na základě informací z české warez scény plyne, že k dnešnímu dni jsou na tuzemských úložištích (uloz.to a czshare.com) k dispozici instalační soubory Windows 8 Enterprise N. Jenom podotýkám, že Windows 8 RTM jsou prozatím určeny pouze významným obchodním partnerů Microsoftu. Změní se to 15. srpna, kdy finální produkt budou moci stahovat předplatitelé služeb MSDN a TechNet.

Upozorňuji, že stahování Windows 8 RTM je přinejmenším nemorální. Finální Osmičky unikly nelegální cestou z Microsoftu a byly ilegálně nahrány na torrent a později download servery. Pokud nemáte smluvně potvrzené oprávnění k užívání a testování Windows 8 RTM, taktéž se dopouštíte chování, jež překračuje meze zákona.

One Response to Windows 8 RTM unikly a jsou ke stažení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *