TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Microsoftí balíček obsahující populární a v některých případech užitečné aplikace pro Windows se brzy dočká aktualizace. Nová verze Windows Live Essentials 2011 opraví chyby ve stávajících programech jako jsou Live Messenger, Mail, Photo Gallery, Movie Maker, Family Safety, Writer a Mash.

Pakliže používáte jakoukoliv aplikaci z Essentials, v průběhu několika týdnů se zobrazí výzva na stažení nové verze oblíbeného balíčku. Microsoft neodhalil žádné bližší informace o aktualizace. Pouze uvedl skutečnost, že update obsahuje důležité opravy kritických chyb Windows Live Essentials.

Pokud máte zájem aktualizace nainstalovat rovnou, stačí si načíst tuto oficiální stránku a stáhnout instalační balíček. Po jeho spuštění budou již nainstalované aplikace aktualizovány a v případě zájmu si můžete doinstalovat další programy z balíčku Essentials.

Další chystané verze Essentials pak mají podle Microsoftu přinést několik významných novinek týkající se přímo uživatele. Například Live Messenger získá sociální prvky a do svého komunikátoru, který je hojně rozšířený především v amerických státech, Microsoft zahrne možnost chatovat prostřednictvím Facebook chatu. Amatérský střihač videí Movie Maker zase získá nová témata.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *