TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Přesně 8.listopadu před čtyřmi roky byl dokončen Windows Vista a Microsoft ho pustil do výroby. I když běžní uživatelů si mohli tento systém zakoupit až o pár měsíců později, ale i přesto je toto datum považováno za zrod finální verze operačního systému, který se stal záhy mezi uživateli velmi neoblíbený.

Po vydání prvního servisního balíčku (SP1) se Windows Vista stal použitelným operačním systémem. Ale již bylo pozdě – přispěla k tomu mimo jiné chytrá kampaň Applu, jež Windows Vista pohřbila. Připomeňme si jak tehdy Microsoft oznamoval vydání Windows Vista :

Uvolnění do výroby znamená dokončení naší vývojové práce a začátek další fáze pro systém Windows Vista. Windows Vista je nejvyšší-kvalitní verze Windows, kterou jsme kdy vyrobili. Měli jsme více lidí, kteří testovali více než v předchozích stavech vývojové cykly a výsledkem je, že jsme získali více zpětné vazby, než kdy předtím.

Ať už o Windows Vista smýšlíte pozitivně či negativně, byl to právě tento systém, který položil základní kámen pro Windows 7. Bez Windows Vista bychom možná neměli nejrychleji prodávaný systém v historii Microsoftu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *