TOPlist

PageRank ukazatel

Ty nejlepší informace ze světa Windows, nyní vždy jasně, stručně a aktuálně o Windows 8 a Windows 8.1 MojeWindows.cz

Sledujte blog o noteboocích a netboocích nejenom značky Asus Eee PC.

Youtube se stal součástí novodobé historie internetu a v průběhu let se dočkal řady změn, které měly za úkol zlepšit uživatelský komfort. Google, provozovatel videoportálu Youtube, nyní testuje novou grafickou podobu, která je výrazně odlišná od dnešního konceptu.

Nový design video přehrávače a jeho prostředí s názvem „Kosmická panda“ je možné aktivovat na těchto stránkách. Jak vidíme na obrázku níže, Youtube se dočkal změn v barevném provedení a nyní mu dominuje černá barva. Hlavní novinkou je přesunuté video do středu obrazovky, jež je umístěno na černém pozadí. Tím pádem bude mít divák všeobecně lepší zážitek ze sledování videa. U videa jsou k dispozici také tlačítka pro změnu velikosti snímku.

Na těchto webovkách se můžete podívat na další nové prvky, které Youtube dostalo. Například zabudovaný střihač videí, editor titulků, vyhledávání videí dle komentářů, nástroj pro vytváření videa ve 3D kvalitě a další.

Není možné přehlédnout, že Google se snaží své Youtube přizpůsobit designu nové sociální sítě Google+, které dominuje horní panel zbarvený do černa. Youtube však není jediné, Google totiž „přebarvuje“ na motivy Google+ postupně všechny své služby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *